فیروزه کویردوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳

از هیچ استانی مهمان مردمی برای سالگرد شهید حاج قاسم در کرمان پذیرفته نمی شود - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

احمد علیرمضانی گفت : تا کنون ۳۶هزار و ۲۸۲دقیقه برنامه در قالب‌های مختلف در صداو سیمای مرکز کرمان برای سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی تولید و تدارک دیده شده است.
مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان و رییس کمیته اطلاع رسانی برنامه‌های سالگرد در این جلسه ترویج مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی با ارایه گزارشی از تولیدات این مرکز گفت: بخشی از برنامه‌ها از زمان شهادت تا کنون انجام شده است و بخشی نیز اکنون در حال انجام است و بخشی دیگر در قالب تفاهم نامه مرکز با سپاه تولید می شود.
احمد علیرمضانی افزود: تا کنون ۳۶هزار و ۲۸۲دقیقه برنامه در قالب‌های مختلف در صداوسیمای مرکز کرمان تولید شده است.وی پیش بینی کرد تا زمان سالگرد شهادت شهید سلیمانی ۸برنامه روتین در سیما، ۲۲عنوان برنامه در صدا و ۴۰گزارش خبری مستند تهیه و پخش شود.
مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان از برگزاری جشنواره تولیدات مکتب حاج قاسم با شرکت شبکه‌های استانی صداوسیما خبر داد.
علیرمضانی همچنین تاکید کرد: برنامه‌های ویژه سالگرد از سیزدهم تا هفدهم به شکل ملی و در روز هجدهم فقط به همت مردم کرمان برگزار می‌شود و با توجه به شیوع ویروس کرونا احتمال می‌رود بیشتر برنامه‌ها مجازی برگزار شود.
وی افزود: از هیچ استانی مهمان مردمی در کرمان پذیرفته نمی شود و حتی شهرستان‌های استان نیز نمی توانند در برنامه‌های مرکز استان حضور یابند.
در این جلسه اعضای کمیته نیز گزارش حوزه خود را ارایه کردند.طبق این گزارش‌ها، برگزاری جشنواره‌های مختلف، تولید کتاب، فیلم، عکس، انیمیشن، موشن گرافی و دلنوشته و مستند و رونمایی از آنها در ایام سالگرد از جمله برخی برنامه‌های استان برای ایام سالگرد شهادت شهید سلیمانی است.در این جلسه مصوب شد خبرنگارانی که تمایل دارند در مراسم ویژه سالگرد شرکت کنند با خانه‌های مطبوعات شمال و جنوب استان هماهنگ شوند.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر