فیروزه کویردوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳

استاندارکرمان: انتخابات را با نهایت سلامت و شفافیت برگزار می‌کنیم - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

استاندار کرمان گفت: به مردم اطمینان می‌دهیم که انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را با نهایت دقت، سلامت و شفافیت برگزار می‌کنیم.
به گزارش فیروزه کویر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، علی زینی‌وند در گفتگو با خبرنگاران در سیرجان اظهار داشت: در جریان برگزاری انتخابات تشکیل هیأت‌های اجرایی در اختیار فرمانداران است و به همه همکارانمان در فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها نیز تکلیف و تاکید کرده‌ایم که در نهایت بی‌طرفی هیأت‌های اجرایی را تشکیل دهند که هیچ‌گونه شبهه‌ای در این زمینه نباشد و انتخابات در شفافیت کامل برگزار شود.
وی برگزاری انتخابات را اصلی‌ترین وظیفه وزارت کشور دانست و افزود: مردم نباید به انتخابات بی‌اعتماد باشند، هیچ فرماندار و مدیر دولتی و بخشداری حق ندارد کوچک‌ترین جانبداری در روند انتخابات داشته باشد. اگر چنین مسئله‌ای را ببینیم و گزارش شود، حتماً و حتی در روز انتخابات هم باشد، جابجایی مدیر را انجام می‌دهیم.
استاندار کرمان ابراز داشت: برای انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری ۱۴۰۰ به مردم اطمینان می‌دهم که با نهایت دقت، سلامت و شفافیت برگزار می‌کنیم.
استاندار کرمان در بخش دیگری از گفتگو با اشاره به رفع ۸۰ درصد مسائل شهرستان‌ها در سفرهای شهرستانی و ستادهای رفع موانع تولید و اقتصاد مقاومتی گفت: بقیه مسائل نیز به کمیته‌های استانی رفع موانع تولید ارجاع داده می‌شوند.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر