فیروزه کویرپنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

استاندارکرمان: تصاویرشهدا ونمادهای ایثارگری درسراسراستان کرمان بایدبهسازی وبازسازی شود - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

فیروزه کویر – علی زینی‌وند صبح امروز در جلسه شورای عالی استانی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان کرمان که در سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری برگزار شد اظهار داشت: جلسه شورای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت بسیار اهمیت دارد.

وی با بیان اینکه کنگره شهدای زن با یک هدفگذاری خوب برنامه‌ریزی شده است گفت: کنگره شهدای زیادی در سطح کشور برگزار شده اما به‌صورت مستقیم به جایگاه شهدای زن پرداخته نشده است.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه حضور با برکت شهید سلیمانی در استان کرمان یک ظرفیت عظیم است افزود: استان کرمان باید در راستای ترویج مکتب شهید سلیمانی بیشتر تلاش کرده و فعالیت‌ها حول محور این مکتب تعریف شود.

وی با بیان اینکه روح مردمی بودن مکتب شهید سلیمانی نباید به ادارات و کار دولتی معطوف شود ادامه داد: ما کار دولتی و حکومتی نداریم، ما فقط از این اقدامات پشتیبانی می‌کنیم.
زینی‌وند با اشاره به اینکه توجه به زیارتگاه‌های شهدای گمنام و نمادسازی در راستای فرهنگ ایثار و شهادت بسیار اهمیت دارد گفت: کارها باید با ایده‌های نو و با مخاطب‌شناسی انجام شود.
وی با بیان اینکه تولید المان و گفتگو بدون شناخت مخاطب به‌جای اینکه شادابی و آرامش روح را داشته باشد سایش روح را به دنبال خواهد داشت افزود: دشمن بمباران شدید ضدهویتی علیه جوانان ما را آغاز کرده است و ما نمی‌توانیم با برنامه‌ها و کارهای پیش پا افتاده جلو برویم.

استاندار کرمان با بیان اینکه با حرف از ایثار و شهادت که کار ترویجی انجام نمی‌شود گفت: بیانیه گام دوم انقلاب بسیار اهمیت دارد که حضرت آقا بر آن تأکید و اصرار دارند.

وی با اشاره به اینکه فرمانداران و شهرداران موظف هستند تمام تصاویر شهدا و نمادهای ایثارگری را بهسازی و بازسازی کنند افزود: اگر به شهری بروم و ببینم تصویر شهید کمرنگ شده و شهردار هیچ اقدامی نکرده است بلافاصله با او برخورد خواهم کرد.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر