فیروزه کویرچهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

جلد چهارم کتاب وصیت‌نامه شهدای استان کرمان رونمایی شد - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

در جلسه شورای عالی استانی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کرمان از جلد چهارم کتاب وصیت نامه کامل شهدای استان کرمان در ۷۸۳ صفحه رونمایی شد.
احمد گروهی در جلسه شورای عالی استانی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که به‌ریاست زینی‌وند استاندار کرمان و با حضور بصیری معاون سیاسی و امنیتی استاندار و جمعی از مسئولان استان کرمان در سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری برگزار شد با بیان اینکه کنگره سراسری ۱۷ هزار زن شهیده و آزاده کشور برگزار می‌شود اظهار داشت: به‌همین مناسبت در سطح استان کرمان نیز برنامه‌ای تدارک دیده شده است.

وی با اشاره به اینکه در استان کرمان حدود ۶۰ زن شهیده داریم گفت: همایش ملی ایثار اجتماعی برای دومین سالگرد شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی برنامه‌ریزی می‌شود که اجرایی شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان کرمان با بیان اینکه ساخت مستند تلویزیونی شهدا با همکاری صدا و سیما در حال انجام است عنوان کرد: ساخت ۵۲ مستند تلویزیونی شهدا در دستورکار است.

وی به چاپ ۲۰ جلد کتاب وصایای شهدای استان کرمان اشاره کرد و افزود: تاکنون سه جلد کتاب وصایای شهدای استان کرمان چاپ و از آن رونمایی شده است؛ امروز هم جلد چهارم کتاب وصایای شهدای استان کرمان رونمایی می‌شود.

گروهی با بیان اینکه روز ۲۲ اسفند روز شهدا است و در این روز برنامه‌های خوبی در استان کرمان تدارک دیده شده است .

فاطمه‌السادات حسینی مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری کرمان نیز در این جلسه با بیان اینکه در استان کرمان ۶۰ شهیده، ۲۳ جانباز و دو آزاده زن داریم اظهار داشت: فراخوان کنگره شهدای زن در سطح کشور منتشر شده و همایش آن باید برگزار شود.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر