فیروزه کویرچهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

۹مصوبه ویژه سفر نائب رئیس مجلس به شهرستان انار - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

حجت الاسلام حسین جلالی صبح سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان انار با اشاره به اینکه در سفر نیکزاد و جمعی از نمایندگان مجلس و مسئولان به شهرستان رفسنجان، ۹ مصوبه ویژه شهرستان انار مطرح شد، اظهار داشت: در خرید ماشین آلات مورد نیاز شهرداری‌های دارای جمعیت کمتر از ۵۰ هزار نفر حوزه انار و امین شهر، یک سوم هزینه توسط سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، یک سوم شهرداری و یک سوم هم توسط وزارت کشور پرداخت شود و علاوه بر آن یک دستگاه ماشین آتش نشانی به شهرداری انار تحویل داده می‌شود.
وی افزود: همچنین برای حمایت از پروژه‌های عمرانی شهرداری‌های انار و امین شهر با معرفی استانداری، حمایت ۲۵۰ میلیون تومان در قالب ماده ۵۸ و خارج از سهمیه قبلی انجام می‌شود.
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس با بیان اینکه اختصاص سهمیه ۲۰۰ تن قیر رایگان به هر یک از شهرداری‌های مذکور دیگر مصوبه این سفر برای شهرستان انار بود، اظهار کرد: بنیاد مسکن هم موظف شد سهمیه قیر شهرستان انار را به میزان دو برابر افزایش دهد ضمن اینکه قرار شد سه روستا به عنوان روستای گردشگری در شهرستان رفسنجان و انار تعیین و معرفی شوند.
جلالی ادامه داد: در خصوص مشکل آنتن دهی تلفن همراه در شهرستان انار نیز وزارت ارتباطات موظف شد حداکثر تا یک ماه آینده نسبت به افزایش پوشش آنتن دهی تلفن همراه در شهرستان انار اقدام کند.
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس در خصوص شهرک مسکونی ۱۲۰ واحدی راه آهن در بیاض گفت: ظرف مدت ۲۰ روز باید واگذاری یا عدم واگذاری این واحدهای مسکونی به مددجویان کمیته امداد، بهزیستی و یا کارکنان نیروی انتظامی مورد بررسی قرار گیرد.
جلالی اضافه کرد: از دیگر مصوبات این سفر تکمیل و افتتاح تقاطع غیرهمسطح شهید مرتضوی شهر انار توسط شرکت ساخت و توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل، حداکثر تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ است.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر