فیروزه کویرپنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

نماینده رفسنجان و انار در مجلس: روند دوبانده سازی جاده نوق باید سرعت بگیرد/پیمانکار به تعهداتش عمل کند - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: روند دوبانده سازی جاده نوق باید سرعت بگیرد و پیمانکار طبق قولی که داده تا نوروز جاده را تا کمال آباد تحویل دهد.
به گزارش فیروزه کویر حجت الاسلام جلالی با اشاره به بازدید امروز صبح ۲۵ بهمن از جاده نوق و روند دوبانده سازی این جاده اظهار داشت: این گونه کارکردن خیلی باعث تأسف و نگرانی ما شد، روز اول که با پیمانکار جاده نوق صحبت کردیم پیمانکار قول داد اسفند جاده نوق را تا کمال آباد تحویل دهد، کارکردن با یک دستگاه لودر و یک دستگاه کامیون و با این وضعیت، تکمیل پروژه تا دو سال دیگر هم به کمال آباد نخواهد رسید.
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس با بیان اینکه با فرماندار رفسنجان و استاندار کرمان و مهندس حاجی زاده مدیرکل راه و شهرسازی استان تماس گرفتم که حتما از پیمانکار بخواهند که به کار سرعت ببخشد و جوابگو باشد، افزود: اینکه پیمانکار دستگاه ها را به شهرهای دیگر ببرد تا پروژه دیگری را هم از دست ندهد برای ما قابل قبول نیست، پیمانکار طبق تعهدی که داده و پول دریافت کرده باید این پروژه را تا زمان تعیین شده به اتمام رسانده و تحویل دهد و اگر توان اجرای تعهدات خود را ندارد باید حتما پیمانکار تغییر کند.
وی با بیان اینکه بنا داریم این جاده را در فازهای مختلف به چندین پیمانکار بدهیم که کار سرعت گیرد و بتوانیم یک جاده امن تحویل مردم دهیم، تصریح کرد: بنابراین ضمن اینکه مسئولان شهرستان و استان پیگیری می کنند که پیمانکار به اجرای تعهداتش سرعت بخشد، بنده هم پیگر هستم و این کار را به طور جدی دنبال می کنم.
حجت الاسلام جلالی عنوان کرد: ۵ کیلومتر این جاده که قیرپاشی شده تا چند روز آینده باید آسفالت و به بهره برداری برسد. همچنین در محدوده لطف آباد هم حدود دو کیلومتر زمین پسته در مسیر طرح قرار گرفته که باید زودتر تملک شود و هرچه سریع تر باید این اقدامات انجام شود که باغدار نسبت به کوددهی و آب بدهی باغ ها هزینه نکند.
وی با تأکید بر اینکه جاده نوق پیگیری جدی تری می خواهد، متذکر شد: از مسئولان می خواهم پیگیری بیشتری انجام دهند و از آقای شادمان پیمانکار این طرح بخواهند دستگاه ها را به جاده نوق برگرداند تا به تعهداتش تا پایان سال عمل شود

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر