فیروزه کویرچهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

تولید بیش از 80هزار تن کاتد را به همت کارکنان و پرسنل تولید کردیم،مس سرچشمه رفسنجان - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

اکنون بیش از ۸۰هزار تن کاتد را به همت کارکنان و پرسنل تولید کردیم، شرایط صادرات مساعد است و در توسعه‌ها نیز اتفاقات خوبی در حال رقم خوردن است و امیدواریم ظرف چهارسال آینده جزو ۱۰ شرکت برتر دنیا در تولید مس باشیم.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران خاطرنشان کرد: امیدواریم این کار بزرگ را که شاخصه‌های عددی بین‌المللی را دارد به یاری خدا و همت پرسنل و کارکنان اجرا کنیم.

توسعه زیرساخت‌ها و توانمندی‌های فنی مجتمع در سایه تحریم و شرایط کرونا

مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان نیز در این جلسه گفت: به لطف خداوند و با کمک همکاران ما در مجتمع روند خوبی در تولید طی می‌شود و امسال نیز سعی کرده‌ایم اعداد سخت پارسال را در تولید و بهره‌وری تولید داشته باشیم.

 

مهندس حسین احمدی افزود: در زمینه توسعه در دره‌زار و درآلو وضعیت خوبی داریم و در درآلو برنامه‌ریزی انجام‌شده این است که تا پایان سال بتوانیم وضعیت مناسبی را در این پروژه شاهد باشیم.

مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان یادآور شد: در حوزه‌های بهره‌وری انرژی و مصرف آب با تدبیر مسئولان عالی‌رتبه کشور آب خلیج فارس نیز به سرچشمه رسید و با توجه به اینکه یکی از دغدغه‌های توسعه، معضل کمبود آب بود این مشکل رفع گردید؛ در برق نیز مصوبه احداث نیروگاه را داریم که عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد و امیدواریم در همه زیرساخت‌های شرکت بتوانیم رتبه خوبی را کسب کنیم.

احمدی با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌ها و توانمندی‌های فنی مجتمع در سایه تحریم و شرایط کرونا میسر شده است، خاطرنشان کرد: در مسئولیت‌های اجتماعی نیز شرکت مس پیشرو بوده و امیدواریم با تلاش همکاران و افزایش درآمد شرکت، بتوانیم به مردم منطقه و پیرامون، کمک‌های بیشتری کنیم و آن‌ها اظهار رضایتمندی داشته باشند که اگر خلق خدا راضی باشند قطعا خداوند نیز از ما راضی خواهد بود.

 

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر