فیروزه کویرچهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

دیدار مدیرعامل «منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان» با مدیرکل گمرک منطقه آزاد کیش - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی شهرستان رفسنجان به منظور بررسی ظرفیت های همکاری با منطقه آزاد کیش و شرکت در سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری با مدیرکل گمرک منطقه آزاد کیش دیدار کرد.
به گزارش فیروزه کویربه نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان، روح الله بهرامشاهی روز دوشنبه در حاشیه سفر به کیش که به منظور شرکت در سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و خصوصی سازی انجام شد، با حجت‌الاسلام والمسلمین حسن‌زاده، امام جمعه کیش دیدار کرد.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان در این دیدار گزارشی از آخرین وضعیت سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با محوریت شرکت ملی صنایع مس ایران، آمایش سرمایه گذاران و تغییر راهبرد منطقه در دوران مدیریت جدید ارائه شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین حسن‌زاده با اشاره به اهمیت صادرات پسته رفسنجان، بر ایجاد بورس پسته با محوریت رفسنجان تأکید کرد.
بهرامشاهی همچنین در این سفر با مدیرکل گمرک منطقه آزاد کیش دیدار کرد.
در این دیدار فرصت‌های تجاری و چالش‌های پیش روی منطقه مورد بررسی قرار گرفت و بر اهتمام به صادرات پسته و تامین کود و سم مناسب برای مصارف کشاورزی در شهرستان رفسنجان از طریق گمرک منطقه آزاد کیش تأکید شد.
شایان ذکر است: سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و خصوصی‌سازی (رویداد kishINVEX2021) از هشتم تا ۱۱ آذرماه جاری در منطقه آزاد کیش برپاست.

 

 

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر