فیروزه کویرچهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

قدردانی از مجتمع مس سرچشمه رفسنجان به‌عنوان خیّر حقوقی برتر - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
در همایش ملی «زلزله و تبعات اجتماعی» صورت گرفت

به‌مناسبت پنجم دی‌ماه، سالگرد زلزله غمبار بم در سال ۱۳۸۲ و روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی، استاندار کرمان با اهدای لوح تقدیر از مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان تقدیر کرد.

به گزارش فیروزه کویر به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، در همایش ملی «زلزله و تبعات اجتماعی»، لوح «یادمان زلزله بم» در سالروز این حادثه، به امضای دکتر زینی وند استاندار کرمان از سوی جمعیت هلال احمر استان کرمان به مهندس احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان اهدا شد که روح‌الله ابوالهادی مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان به نمایندگی از مدیر مجتمع این لوح را دریافت کرد.

▫️در سالروز وقوع زلزله ویرانگر بم، همایش ملی «زلزله و تبعات اجتماعی» با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان بحران کشور، معاون وزیر راه و شهرسازی، استاندار کرمان، نماینده مردم شهرستان‌های شرقی استان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و فرماندار و جمعی دیگر از مسئولان کشوری و استانی در بم برگزار شد.

▫️گفتنی است؛ مجتمع مس سرچشمه رفسنجان به‌عنوان خیّر حقوقی برتر در همایش ملی «زلزله و تبعات اجتماعی» مورد تقدیر قرار گرفت.

روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان

 

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر