فیروزه کویرچهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

سید محمد حسینی باحکم مدیر کل سرپرست آموزش و پرورش منطقه نوق شد. - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

 

 

به گزارش فیروزه کویر باحضور معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان و جمعی از مسئولین و شورای آموزش و پرورش منطقه نوق

آیین تکریم و تودیع  عباس امیرحسینی و معارفه سید محمد حسینی به عنوان رییس اداره آموزش و پرورش منطقه نوق در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش برگزار گردید.

در این مراسم از زحمات  آقای امیرحسینی  تقدیر و آقای سید محمد حسینی به عنوان رییس جدید اداره آموزش و پرورش منطقه نوق معرفی شدند.

? متن این ابلاغیه

برادر ارجمند، جناب آقای سید محمد حسینی نعمت آباد
با سلام و احترام
با عنایت به شایستگی ها و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان “سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه نوق” منصوب می شوید.
امید است با توکل و استعانت از پیشگاه خداوند متعال، پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و همسویی با برنامه های ریاست محترم جمهور، با جلب مشارکت، همکاری و همفکری فرهنگیان فرهیخته و اعضای شورای آموزش و پرورش در تحقق اهداف متعالی آموزش و پرورش با رعایت اصول«عدالت محوری»، «روحیه انقلابی »، «مردم داری»، «پاکدستی و فسادستیزی» و «قانون مداری» دولت مردمی، در انجام مسئولیت محوله موفق و مؤید باشید.
توفیق روز افزون جنابعالی را در انجام وظایف و مأموریت های محوله، خدمت بی منّت به مردم شریف، رعایت قانون و مقررات و تحقق عدالت آموزشی از خداوند متعال مسألت دارم.

رضا رضایی
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان

عکس و خبر یونس رمضانی

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر