فیروزه کویردوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳

پروژه کلان اقتصادی برای ایجاد درآمد پایدار در شهرداری رفسنجان کلید خورد - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

مهندس کهنوجی شهردار رفسنجان: پروژه اقتصاد محور شهرداری با اعتبار ۲۵۰ میلیارد تومان با مشارکت صندوق بازنشستگی شرکت مس و با همکاری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در حال راه اندازی و خرید تجهیزات و ماشین آلات است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر به نقل از  شهرداری رفسنجان، مهندس مجید کهنوجی در جمع پرسنل شهرداری با تقدیر و تشکر از همراهی شورای شهر، اظهار کرد: با همکاری پرسنل زحمت‌کش و خدوم، عملکرد شهرداری در همه حوزه ها جهش داشته که این امر مرهون زحمات و همکاری پرسنل بوده که رضایت مردمی را نیز به دنبال داشته است.

وی همدلی و همکاری را موجب ارائه خدمات مطلوب به مردم دانست و گفت: وظیفه شهرداری و مدیریت شهری ایجاد رضایتمندی در میان آحاد مردم شهر است که باید از طریق پاسخگویی بیشتر مدیران و گسترش ارتباطات مردمی تقویت شود.

مهندس کهنوجی خاطرنشان کرد: طبق گزارش‌های مالی، در شش ماهه اخیر با کاهش آمار تفکیک اراضی، درآمد جذب شده به اندازه مدت مشابه سال قبل بوده و میزان تحقق بودجه در شهرداری های منطقه یک و دو به ترتیب ۹۰ و ۸۵ درصد بوده است.

شهردار رفسنجان در بخش دیگری از سخنان خود از ارتقاء امکانات رفاهی برای پرسنل شهرداری و ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری خبر داد و گفت: این مهم با موافقت شورای اسلامی شهر در حال اجراست؛ نگاه شهرداری در دوره جدید تدوین برنامه های بلندمدت است تا در دوره های آتی نیز ادامه داشته باشد.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر