فیروزه کویرپنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳

دیدار مدیران عامل مناطق ویژه اقتصادی رفسنجان و دامغان - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

به‌منظور توسعه روابط و مشارکت در سرمایه‌گذاری انجام شد؛

 

دیدار مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و دکتر صمدی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی دامغان به‌منظور توسعه روابط دو منطقه و مشارکت در سرمایه‌گذاری بر اساس ظرفیت‌های موجود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان، روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ دیدار روح‌الله بهرامشاهی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و دکتر صمدی مدیرعامل منطقه ویژه دامغان با حضور سردار بهرامی مدیرعامل سابق گروه خوروسازی بهمن و پاکرو در دفتر مدیرعامل منطقه ویژه دامغان برگزار شد.
در این دیدار مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان به مباحث مختلفی در خصوص منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان پرداخت و بر توسعه منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان، لزوم ایجاد شرکت سرمایه‌گذاری منطقه و داشتن نگاه ملی به حوزه سرمایه‌گذاری نه نگاه منطقه‌ای، تأکید کرد.
همچنین استفاده از پتانسیل اصحاب فکر و ایده و ظرفیت‌های خرد شهرستان و ایجاد کارگروه فکری و اقتصادی توسعه شهرستان مواردی بود که به آن اشاره شد.
در ادامه نیز بحث ایجاد کارگروه فکری و اقتصادی مشارکت مناطق ویژه نسبت به سرمایه‌گذاری در مناطق یکدیگر با توجه به ظرفیت اقتصادی که موجود است، مطرح و نسبت به آن تأکید شد.
همچنین در این جلسه تدبیر تفاهم‌نامه همکاری بین مناطق همراه برای سرمایه‌گذاری بر اساس آمایش جغرافیایی مناطق مورد تأکید قرار گرفت.

*?روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان*

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر