فیروزه کویرپنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

بازدید شهردار و اعضای شورای شهر سیرجان از پروژه های شهری در رفسنجان - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

 

شهردار و اعضای شورای شهر سیرجان ضمن حضور در صحن شورا و دیدار و گفتگو با شهردار و اعضای شورای شهر رفسنجان از پروژه های شهری دیدن کردند.

بوستان شهیده زهرا حسن رمضانی (بانوان۲)، کشتارگاه، بیمارستان تسکین، مجموعه عام المنفعه آگاه، گذر شهید ارجمندی، پردیس معین از جمله پروژه هایی بود که شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر سیرجان از آنها دیدن کردند.

بازدید شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر سیرجان از موزه ریاست جمهوری و خانه حاج آقاعلی نیز از دیگر برنامه های این سفر یکروزه بود.

تعامل مشترک و استفاده از تجربیات شهرداری‌ و شورای شهر رفسنجان از اهم نتایج این بازدید بود.
ارزیابی مثبت رئیس شورای اسلامی شهر سیرجان از اقدامات مدیریت شهری در رفسنجان

رئیس شورای اسلامی شهر سیرجان با اشاره به وفاق شورا و شهرداری در رفسنجان، اقدامات صورت گرفته از سوی شهرداری و شورای شهر را مثبت ارزیابی کرد.

حسن خدامی پور در حاشیه سفر یکروزه به شهر طلای سبز، همدلی و وفاق بین اعضای شورای شهر و شهردار رفسنجان را در ارائه خدمات به مردم بسیار مثبت قلمداد کرد و یادآور شد: این موضوع کمک می کند که پروژه ها بیش از پیش و بطور دقیق به نتیجه برسد.

خدّامی مشارکت خیّرین در انجام مسئولیت های اجتماعی خود در رفسنجان را مثال زدنی برشمرد و گفت: چندین پروژه را بازدید کردیم که توسط خیّرین احداث شده که نشان از توجه خیّرین به مسئولیت های اجتماعی دارد.

وی در ادامه با تحسین اقدام شهرداری رفسنجان در بحث نگهداشت فضای سبز،گفت: نگهداشت یکی از کارهای بسیار خوبی است که در رفسنجان انجام شده و استمرار داشته و ادامه یافته است.
با تلاش شهرداری و شورای شهر توسعه رفسنجان امیدوارکننده است

شهردار سیرجان تلاش و انگیزه شهردار و شورای شهر رفسنجان را ستودنی خواند و گفت: آینده خوبی را برای رفسنجان متصور هستم و امیدوارم این روند توسعه ادامه یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری رفسنجان، مهندس علی اکبر کریمی پور در حاشیه بازدید از پروژه های شهری رفسنجان هدف از سفرهای درون استانی را تبادل تجربیات و استفاده از تجربه های موفق شهرداری ها و شوراهای شهر عنوان کرد و افزود: شهرداری های رفسنجان و سیرجان دو شهرداری قدیمی و با اصالت استان کرمان هستند و با تلاش و انگیزه ای که در بین شهردار و اعضای شورای شهر رفسنجان مشاهده کردم آینده خوبی را برای رفسنجان متصور هستم و امیدوارم این روند توسعه ادامه داشته باشد.

وی که پیش از این در شهرداری تهران مشغول به خدمت بوده است، در خصوص مقایسه شهرهای سیرجان و رفسنجان و انتقال تجربیات از کلانشهرها گفت: این دو شهر را نمی توان مقایسه کرد و هر کدام خصوصیات خود را دارند؛ امیدواریم از تجربیات خوب بومی سازی و الگوبرداری کنیم.

مهندس کریمی پور با بیان اینکه رفسنجان در بحث مدیریت شهری پایه و اساس خوبی دارد، افزود: شهرداری رفسنجان در بحث برون سپاری نگهداشت و کاهش هزینه ها اقدامات خوبی انجام داده که دغدغه شهرداری و شورای شهر سیرجان نیز هست که این تجربه موفق را در رفسنجان مشاهده کردیم.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر