فیروزه کویردوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳

جمع آوری ۲۳۰۰ قلاده سگ ولگرد در رفسنجان - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

جمع آوری ۲۳۰۰ قلاده سگ ولگرد در رفسنجان

◀️ معاون خدمات شهری شهرداری از جمع آوری ۲۳۰۰ قلاده سگ ولگرد از ابتدای امسال تاکنون در رفسنجان خبر داد.

◀️ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر به نقل از شهرداری رفسنجان  مهندس محمدعارف پور اسداللهی با اشاره به عملکرد معاونت خدمات شهری، اظهار کرد: در سه ماهه دوم امسال بیش از ۲۵٠ مورد تبلیغات غیرمجاز و ۱۵٠ مورد وسایل سد معبر در پیاده رو ها از سطح شهر جمع آوری شده است.

◀️ معاون خدمات شهری افزود: در این بازه زمانی تعداد ۱۷۵ مورد اخطار جمع آوری نخاله های ساختمانی، ۱۲۴ مورد اخطار ریختن زباله به مغازه ها، ۱٠۷ مورد اخطار بهداشتی به سبب فاضلاب و دام و طیور و ۲۶۵ مورد اخطار سدمعبر داده شده است.

◀️ مهندس پوراسداللهی با بیان اینکه شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلیه نخاله غیرمجاز و رها شده و پسماندهای شهری در مناطق مسکونی مراتب را با شماره تماس ۱۳۷ مرکز فوریت های شهری اطلاع رسانی کنند، گفت: بازدید از تنظیف معابر منطقه و همکاری با واحدهای شهرداری در دستور کار روزانه این معاونت است.

◀️ معاون خدمات شهری گفت: ۱۶ هزار مترمکعب نخاله ساختمانی از سطح منطقه یک و دو شهرداری رفسنجان در سه ماهه دوم امسال جمع آوری گردید.

◀️ وی هم چنین از جمع آوری قریب به ۲۳٠٠ قلاده سگ از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و بیان کرد: شهروندان درصورت مشاهده سگ‌های ولگرد در سطح شهر می‌توانند از طریق سامانه ۱۳۷موضوع را گزارش کنند تا در اسرع وقت اکیپ‌های ویژه در محل حاضر و نسبت به جمع آوری آنها اقدام شود.

 

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر