فیروزه کویرچهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

آغاز عملیات عمرانی احداث ۴ بوستان در رفسنجان - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

آغاز عملیات عمرانی احداث ۴ بوستان در رفسنجان

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان با تاکید بر اینکه ۵ بوستان محله ای از سال گذشته تا کنون در دست احداث است، از آغاز عملیات عمرانی احداث چهار بوستان جدید در نقاط مختلف خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر به نقل از  شهرداری رفسنجان، مهندس سید علی پورباقری اظهار کرد: بوستان‌های خیابان های مصطفی خمینی ۴۵ در محله خواجو، حاشیه های فضای سبز خیابان امامت در شهرک یادگار امام و بلوار فرهنگ در شهرک فرهنگیان تا پایان سال احداث و به بهره برداری می رسند.
وی ارتقای کیفیت محیط شهری، توجه بیشتر به رفاه شهروندان و افزایش سرانه فضای سبز را از مهمترین اهداف احداث بوستان‌های محله ای عنوان کرد و گفت: بوستان خیابان مصطفی خمینی ۴۵ به مساحت دو هزار مترمربع و اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و بوستان بلوار امام علی (ع) ۲۱ به مساحت ۴ هزار مترمربع و اعتبار اولیه ۲۷ میلیارد ریال احداث می شوند.
معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان هم چنین از احداث فضای سبز حاشیه ای خیابان امامت در شهرک یادگار امام به مساحت ۲۰ هزار مترمربع و اعتبار ۲۵ میلیارد ریال خبر داد و گفت: حاشیه فضای سبز بلوار فرهنگ در شهرک فرهنگیان به مساحت ۷ هزار مترمربع و اعتبار ۲۵ میلیارد ریال احداث خواهد شد.
مهندس پورباقری بیان کرد: از مهرماه سال گذشته تا کنون ۹ بوستان محله ای در حال احداث است.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر