فیروزه کویردوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

نگاهمان به منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان، برای توسعه خط مونتاژ است - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

نگاهمان به منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان، برای توسعه خط مونتاژ است

مدیرعامل شرکت الکترو کویر یزد گفت: نگاهمان به منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان، برای توسعه خط مونتاژ است

به گزارش فیروزه کویر به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان؛ محمدمهدی فنائی مدیرعامل شرکت الکترو کویر یزد در دیدار با روح الله بهرامشاهی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان بیان کرد: توسعه تکنولوژی برای ورود به بازار نیاز به نگاه های عمیق تری دارد و نگاهمان به منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان برای توسعه خط مونتاژ است.

فنائی با بیان اینکه تمامی محصولاتشان مراحل قابل اطمینان را پشت سر گذاشته اند؛ اضافه کرد: کلید حفاظت از برق‌گرفتگی در بزرگترین خط تولید صنایع ایران یعنی صنایع مس ایران مورد استفاده قرار گرفته است.

وی ایراد کرد: از تاسیس شرکت در سال ۱۳۶۱ تاکنون توانستیم برای عده زیادی اشتغالزایی کنیم که اکنون حدود ۲هزار و ۵۰۰ نفر در مجموعه ما مشغول به کار هستند.

مدیرعامل شرکت الکترو کویر یزد بیان داشت: تصمیم به ساخت موتورهای انتقال آب، برق و گاز در یزد هستیم که می‌توان کارهای پیش رو را مشترک به نام رفسنجان و یزد پیش برد.

فنائی ضمن بیان اینکه تابلوهای سیکل ترکیبی۲۳ نقطه از ایران را الکترو کویر یزد کار کرده است؛ افزود: از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۲۱ با افزایش ساخت تابلوها، ۳۳هزار و ۳۷۵ سلول مدیم ولتاژ در ایران نصب شده است. همچنین فازهای ۴و ۵، ۲۲ تا ۲۴ بزرگترین پروژه میدان گازی ایران که پارس جنوبی است را الکترو کویر و فاز ۱۲ را گروه صنعتی کویر کار کرده است.

در پایان این دیدار، از کارخانه الکترو کویر بازدید بعمل آمد.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر

نوزده − هفت =