فیروزه کویرپنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

فرصت یک‌هفته‌ای شهرداری برای پاکسازی تبلیغات محیطی غیرمجاز در رفسنجان - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

فرصت یک‌هفته‌ای شهرداری برای پاکسازی تبلیغات محیطی غیرمجاز در رفسنجان

معاون خدمات‌شهری شهرداری رفسنجان اعلام کرد: شهروندان و صنوف مختلف رفسنجانی به مدت یک‌هفته فرصت دارند نسبت به پاکسازی تبلیغات خود اقدام کنند، در غیراین‌صورت، توسط نیروهای خدمات شهری انجام خواهد گرفت و صاحبان تبلیغات جریمه خواهند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فیروزه کویر به نقل از  شهرداری رفسنجان، احمد غلامحسینی با اشاره به دیوارنویسی تبلیغاتی و نصب برچسب‌های مختلف روی دیوارهای شهر، گفت: این موضوع به یکی از مهمترین معضلات شهری تبدیل شده است که علاوه‌بر نازیبایی محیط شهری، با ایجاد نارضایتی در میان شهروندان حقوق آن‌ها را نیز پایمال می‌کند.

معاون خدمات شهری شهرداری رفسنجان ادامه داد: بر اساس ماده ۹۲ قانون شهرداری‌ها، نوشتن هر نوع مطلب یا الصاق هر نوشته‌ای روی دیوارها در معابر عمومی به جز اماکنی که شهرداری آنها را مجاز شناخته، ممنوع بوده و هرگونه نصب تبلیغات و دیوار نویسی‌های غیرمجاز نقض آشکار حقوق شهروندی است و به طور قانونی با آن برخورد می‌شود.

وی بیان کرد: از شهروندان و صنوف مختلف تقاضا می‌شود به منظور افزایش زیبایی محیط شهری از نصب برچسب دیوارنویسی در فضاهایی به غیر از فضاهای تعیین شده و مجاز خودداری کنند.

معاون خدمات‌شهری شهرداری رفسنجان اضافه کرد: بر اساس ضوابط، شهروندان و صنوف مختلف رفسنجانی به مدت یک‌هفته فرصت دارند نسبت به پاکسازی تبلیغات خود اقدام کنند و درغیراین‌صورت، توسط نیروهای خدمات شهری انجام خواهد گرفت و صاحبان تبلیغات جریمه خواهند شد.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر