فیروزه کویردوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

تفکر، کار و مدیریت جهادی شهردار رفسنجان قابل تحسین است - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

مدیرکل امور شهری استانداری کرمان:
تفکر، کار و مدیریت جهادی شهردار رفسنجان قابل تحسین است

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمان گفت: شهر رفسنجان یک برند بزرگ برای استان کرمان است که با دید جهادی و زحمات شبانه روزی مهندس کهنوجی در کنار یک شورای خوب بیش از هر زمان دیگری در حال پیشرفت و آبادانی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر: علی شهسواری درنودونهمین نشست شورای اسلامی شهررفسنجان بیان کرد: امروزه مهمترین نیاز کشور کار جهادی است که همواره مورد تاکید است.

وی با اشاره به اینکه اقدامات جهادی مهندس کهنوجی بیانگر تصمیم درست شورای اسلامی شهر در انتخاب شهردار است، تصریح کرد: از خدمات و زحمات شبانه روزی ایشان تشکر می کنم؛ بخصوص بعد ازسیل که اوضاع شهر بسیار نابسامان بود و از نزدیک شاهد تلاش های شهردار بودم.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمان افزود: با مدیریت جهادی شهردار رفسنجان امروز انصافا چهره شهر خیلی عوض شده است که بی شک همراهی و همدلی رئیس و اعضای شورا باعث شده شهر رفسنجان بدون حاشیه در مسیر پیشرفت حرکت نماید.

وی همچنین سکانداری دکتر فداکار بعنوان یک استاندار بومی را یک فرصت برای استان و شهر رفسنجان برشمرد که می توان حداکثر استفاده را از این مزیت را برد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمان با اشاره به بودجه ۱۰۰۰ میلیاردی شهرداری رفسنجان درسال‌جاری، بیان کرد: تا امروز ۹۵۸ میلیارد از بودجه محقق شده است که دو سوم آن حاصل تلاش شهردار وشورای اسلامی شهررفسنجان بوده است که جای بسی تشکر و قدردانی دارد وی یک سوم آن ماحصل ارزش افزوده واعتبارات ملی بوده است.

شهسواری میزان سهمیه قیر رایگان که سال گذشته به شهرداری رفسنجان اختصاص داده شده بود را ۵۵۲ تن اعلام کرد و گفت: در سال جاری این سهمیه مقدار۱۱۵۰ تن پیش بینی شده است.

وی بحث پسماند، سرمایه گذاری پایدار شهرداری و ساماندهی سگ های بلاصاحب در سطح شهر را ضروری دانست و از شهردار و شورای اسلامی خواست اجرا و حل این مسائل را از اولویت های خود قرار دهند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمان توجه به مسائل فرهنگی و آموزشی شورای اسلامی شهررفسنجان را ستود وگفت: شورای شهر وشهرداری رفسنجان نسبت به سایر شهرهای استان به مسائل آموزش حساسیت بیشتری دارند.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر

20 − 18 =