فیروزه کویریکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

اقدام جدید شهرداری رفسنجان در حوزه درآمد پایدار - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

اقدام جدید شهرداری رفسنجان در حوزه درآمد پایدار

شهردار رفسنجان از مذاکره با مسئولان سازمان هواپیمایی برای از سرگیری پروازهای فرودگاه رفسنجان در راستای درآمدهای پایدار شهرداری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری رفسنجان، مهندس مجید کهنوجی درنودونهمین نشست شورای اسلامی شهر رفسنجان که با حضور مدیرکل دفتر امور شهری شهرداری‌ها و شوراهای استانداری کرمان برگزار شد، اظهار کرد: مهندس شهسواری با وجود مشغله زیادی که در حوزه کاری خود دارند همواره بدنبال گره‌گشایی مشکلات شهرداری‌های استان هستند که این امر شایسته تشکر وقدردانی است.

شهردار رفسنجان بزرگترین دغدغه خود را بحث سرنوشت درآمدهای پایدار شهرداری برشمرد و گفت: در حوزه سرمایه‌گذاری پایدار در حال حاضر سرمایه اولیه بیش از سه برابر افزایش قیمت پیدا کرده و خریدار هم دارد ضمن اینکه برای ۲۰۰ نفر هم اشتغالزایی داشته است.

وی با بیان این‌که شهرداری رفسنجان در حوزه درآمد پایدار در این دوره نفعی ندارد، افزود: این سرمایه‌گذاری برای آینده شهرداری رفسنجان بسیار ارزشمند است.

مهندس کهنوجی ضمن دعوت از آقای شهسواری و سایر شهرداران برای بازدید از طرح درآمد پایدار شهرداری رفسنجان در جهت کمک به شهرداری‌های کوچک در راستای دستیابی به درآمد پایدار اعلام آمادگی کرد.

شهردار رفسنجان همچنین مذاکره و تعامل با مسؤلان هواپیمایی در بحث از سرگیری پروازهای فرودگاه رفسنجان را از دیگر اقدامات در جهت ایجاد درآمد پایدار شهرداری عنوان کرد.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر