فیروزه کویردوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳

۸ شبکه اچ دی به شبکه‌های تلویزیونی مناطق انار و نوق متصل شدند - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

 

با افتتاح ۸ شبکه اچ دی از این پس مردم شهرستان انار و نوق می‌توانند، ۲۸ شبکه تلویزیونی و ۲۳ شبکه رادیویی را با کیفیت مشاهده کنند.

 

احمد علیرمضانی، مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان در آیین افتتاح ۸ شبکه اچ دی  در شهرستان انار و منطقه نوق گفت: گیرنده‌های تلویزیونی باید قابلیت آن را داشته باشند تا بتوانند شبکه  اچ دی را دریافت کنند در غیر این صورت؛ اگر مردم گیرنده‌های دیجیتال با فرمت اچ‌ای وی سی تهیه کنند می‌توانند این ۸ شبکه را با کیفیت بهتر دریافت کنند.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی، امام جمعه شهرستان انار نیز در این مراسم ضمن تشکر از صدا وسیمای مرکز کرمان گفت: بیش از ۹۷ در صد مردم شهرستان انار از امروز از پوشش دیجیتال بهره‌مند می شوند.

او افزود: با این راه اندازی مردم می توانند ۸ کانال‌ اصلی را  با کیفیت بالایی دنبال کنند که خود می‌تواند تاثیر بسیار خوبی در مسائل فرهنگی و همچنین کسب آگاهی  و غنی سازی اوقات فراغت داشته باشد.

صالحی، فرماندار انار نیز در این آیین گفت: ۵۰ هزار نفر از شهرستان انار و ۲۵ هزار نفر از حاشیه شمالی شهرستان رفسنجان که  شامل: جوادیه و بهرمان نوق  می‌شود، تحت پوشش این دکل‌ها می‌باشند و می توانند از امکانات این شبکه‌ها بهره مند شوند

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر