فیروزه کویرسه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

درخشش مجری مرکز کرمان ،رفسنجان، البرز در آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی صدای شهر در اصفهان - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

درخشش مجری مرکز کرمان ،رفسنجان، البرز در  آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی صدای شهر در اصفهان

کامبیز پرواز؛ مجری رفسنجانی در
آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی صدای شهر در اصفهان خوش درخشید.

نخستین جشنواره ملی رادیویی «صدای شهر» که در دو بخش حرفه‌ای و مردمی با همکاری شهرداری اصفهان و سازمان صدا و سیما برگزار شد، با معرفی نفرات برتر در اصفهان به کار خود پایان داد.
این جشنواره رادیویی با دریافت ۳۴۵ اثر تخصصی از سراسر کشور در بخش‌های مختلف و در پنج قالب «نمایش کوتاه»، «مینی فیچر»، «برنامه کوتاه شامل متن و گزارش»، «پی.اس.ای»، «آنونس‌های آگاهی بخش» و در بخش مردمی در ۴ قالب «پادکست»، «متن طنز»، «داستانک» و «عکاسی» برگزار شد که آقای کامبیز پرواز با ارسال آثار  «مینی فیچر» رادیویی از مرکز البرز و  «آنونس‌های آگاهی بخش» از مرکز کرمان  موفق به کسب رتبه  در بخش حرفه ای و  دریافت تندیس و جایزه ویژه جشنواره شد که این جایزه  را تقدیم به مردم صبور کرمان و خانواده محترم شهدای حادثه تروریستی گلزار شهدای  کرمان نمود  .

کامبیز پرواز بعنوان  مجری رفسنجانی در بین مراکز صدا و سیمای جنوب شرق  کشور است که در این جشنواره با کسب رتبه تراز ،  خوش درخشید .
کامبیز پرواز دانش آموخته دکترای ارتباطات ،گرایش رسانه بوده  و از سال ۱۳۷۴ در مراکز یزد ، رفسنجان ، کرمان و البرز بعنوان گوینده رادیو و تلویزیون مشغول به فعالیت می‌باشد .

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر

17 − 13 =