فیروزه کویرسه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

آخرین جزییات پرونده فوت کودک رفسنجانی تشریح شد - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

آخرین جزییات پرونده فوت کودک رفسنجانی تشریح شد / برخورد جدی و بدون اغماض دستگاه قضایی با مقصرین فوت کودک ۴/۵ ساله

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان رفسنجان آخرین جزییات پرونده فوت کودک رفسنجانی در یکی بیمارستان این شهرستان را تشریح کرد.
علیرضا محمدی اظهار داشت:در مورخ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ مقارن ساعت۹:۰۰ صبح گزارش فوت یک کودک ۴/۵ساله با وجود احتمال قصور پزشکی در بیمارستان مرادی رفسنجان به دادستانی گزارش شد و از همان ساعات اولیه دستور پیگیری ویژه صادر گردید.
وی افزود: بر همین مبنا و پس از تاکیدات ریاست محترم دادگستری استان کرمان موضوع در کمیسیون نظام پزشکی رفسنجان با حضور مستمر مقام قضایی در کمیسیون و همچنین تشکیل پرونده در شعبه اول بازپرسی دادسرای رفسنجان رسیدگی جدی و دقیق جهت کشف علت فوت و بررسی قصور یا تقصیر علل و عوامل دخیل در حادثه مذکور در دستور کار قرار گرفت.
محمدی خاطرنشان ساخت:در راستای حفظ حقوق عامه و توجه جدی به حقوق اشخاص علی الخصوص در حوزه بهداشت و درمان دلایل در کمترین زمان ممکن جمع آوری و متهمین پرونده که در حال حاضر شامل یک پزشک و چند نفر از کادر درمان از جمله اشخاص مرتبط با حوزه بیهوشی می‌باشند شناسایی و احضار و پس از تفهیم اتهام، قرار وثیقه برای آن ها صادر و متهمین موقتا با تودیع وثیقه آزاد و پرونده همچنان در جریان رسیدگی ویژه قرار داشته و به محض حصول نتیجه مراتب به افکار عمومی اعلام خواهد شد .
دادستان رفسنجان تصریح کرد: حفظ تمامیت جسمانی اشخاص خط قرمز دستگاه قضایی است و انتظار داریم جامعه پزشکی و کادر درمان نیز در این راستا حداکثر تلاش و دقت را معمول نمایند.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر

یک + 11 =