فیروزه کویرسه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

اختتامیه جشنواره عیدانه کشکوئیه به‌همت مجتمع رفاهی ستاره جنوب‌شرق - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

شب گذشته| اختتامیه جشنواره عیدانه کشکوئیه به‌همت مجتمع رفاهی ستاره جنوب‌شرق با مدیریت آقایان خیرمند و بهشتی پور

به گزارش فیروزه کویر :همزمان با ایام نوروز جشنواره عیدانه کشکوئیه به‌همت مجتمع رفاهی ستاره جنوب‌شرق با حضور جمعی از مسوولان و مردم برگزار شد.

حسین رضایی فرماندار رفسنجان در این مراسم با تبریک سال نو احداث مجتمع رفاهی ستاره جنوب‌شرق را کار بزرگ و بی‌نظیری دانست و اظهار کرد: این مجموعه در صنعت گردشگری این منطقه نقش بسزایی دارد.
وی بیان کرد: با توجه به تغییر اقلیم و آب و هوا و کاهش منابع آبی بایستی در کنار کشاورزی صنعت و به‌ویژه گردشگری رونق پیدا کند تا هم موجب ایجاد اشتغال هم توسعه منطقه شود.

احمد انارکی‌محمدی نماینده منتخب مردم شهرستان انار و رفسنجان: وجود این مجتمع می‌تواند در رونق گردشگری بخش کشکوئیه نقش‌آفرین باشد، همچنین این مجتمع در مسیر گردشگری یزد تا کرمان از مجتمع‌های بی‌نظیر است.

خیرمند مدیر مجموعه ستاره جنوب‌شرق نیز با قدردانی از همراهی مسؤولان بخش و حمایت مردم در راه‌اندازی این مجتمع توضیح داد: این مجتمع از نظر مکانی در موقعیت جغرافیایی خوبی قرار گرفته و ضمن خدمات رفاهی از جمله رستوران،هایپر مارکت ،کافه و جایگاه سوخت به مسافران، می‌تواند امکانات رفاهی در اختیار جمعیت کشکوئیه قرار دهد.

خیرمند در آخر افزود:در آینده قرار است خدماتی دیگر همچون؛ اقامتگاه بوم‌گردی و مرکز خرید ومرکز خدمات فنی خودرویی و فضای تفریحی بیشتری به مجموعه اضافه گردد

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر

نوزده + 18 =