فیروزه کویرپنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳

واگذاری مجوز تاسیس آموزشگاه تعلیم رانندگی به بانوان - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان کرمان از واگذاری مجوز تاسیس آموزشگاه تعلیم رانندگی به بانوان در شهرهای کرمان، سیرجان و رفسنجان خبر داد.
سرهنگ “یوسف نجفی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: مجوز تاسیس آموزشگاه تعلیم رانندگی پایه سوم به بانوان در شهرهای کرمان به تعداد ۴ باب، سیرجان یک باب و رفسنجان نیز یک باب برابر شرایط و ضوابط واگذار می شود.
وی افزود: این مجوز صرفا برای بانوان صادر می شود و بانوانی که متقاضی اخذ مجوز هستند بایستی دارای حداقل ۲۰ سال سن، حداقل مدرک دیپلم، نداشتن سوء پیشینه کیفری و عدم اعتیاد به مواد مخدر باشند.
رئیس پلیس راهور استان تصریح کرد: متقاضیان واجد شرایط می توانند حداکثر تا ۲۶ دی ماه جاری با مراجعه به “اداره صدور گواهینامه و پروانه های پلیس راهور استان” واقع در کرمان – بلوار جمهوری اسلامی – جنب پل راه آهن مراجعه و ضمن کسب اطلاعات بیشتر، درخواست خود را ارائه کنند.
سرهنگ “نجفی” در پایان گفت: کلیه درخواست های متقاضیان به صورت یکسان مورد بررسی قرار می گیرد و مجوزها به افرادی که بیشترین امتیاز را کسب کنند واگذار خواهد شد و به درخواست هایی که بعد از ۲۶ دی ماه ارائه شود ترتیب اثر داده نمی شود.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر