فیروزه کویریکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

استاندارکرمان: لزوم حضور مسئولان دربین مردم/ باپشت میزنشینی مشکلات حل نمی شود - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

زینی وند صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه دهه مبارکه فجر فرصت خوبی برای مرور فعالیت‌ها و دستاوردهای انقلاب است، افزود: در ۴۲ سال انقلاب بهترین سند نظام، بیانیه گام دوم انقلاب است که یک سند راهبردی است.
وی بیان داشت: اهداف انقلاب اسلامی در درون گفتمان امام و رهبری نمایان است از طرف دیگر از آنجا که ما به دنبال استقلال انقلاب بودیم لذا ساختارهای انقلاب در دل مردم تعریف شده است در نتیجه تحریم‌ها نتوانسته مردم را متزلزل کند.
استاندار کرمان با اشاره به اینکه در کنار تحریم‌ها فرصت‌ها را خلق کردیم که نمونه آن پیشرفت‌های مختلف انقلاب بوده است، تصریح کرد: در حوزه‌های مختلف همچون اقتصادی، نانو، دانش بنیان، صادرات غیرنفتی، علمی و پزشکی پیشرفت‌های قابل توجهی داشته ایم.
وی با بیان این مطلب که در زمینه تولید واکسن جزو مراجع مهم در دنیا هستیم و حتی کشورهای اروپایی درخواست خرید واکسن را دارند، اظهار داشت: الان وقت آن رسیده است که همه دنیا با ایران به عنوان یک کشور مهم و تأثیرگذار مذاکره کنند.
زینی وند بیان داشت: استفاده از نیروهای با انگیزه و با اعتماد به نفس در دستگاه‌های اداری بسیار مهم است چرا که الان مدیریت کشور یک مدیریت جنگی است. حضور مسئولان در میان مردم ضروری است چرا که بسیاری از مشکلات با حضور میدانی حل می‌شود لذا پشت میز نشینی خوب نیست.
زینی وند گفت: خودباوری و اتکا به درون از دستاوردهای انقلاب است که ضمن خلق هویت انقلابی، اسلامی و ایرانی باعث موفقیت‌های فراوان در عرصه‌های مختلف شده است.
وی بیان کرد: استفاده از نیروهای معتقد به نظام، باانگیزه، جوان و دارای پختگی و توان کارشناسی موجب رشد تصاعدی امور کشور و حل مشکلات مردم دانست.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر