فیروزه کویریکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

هدیه ۱۰۰ میلیون تومانی شورای پنجم به رتبه تک رقمی کنکوردر رفسنجان - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

?رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان از اعطای هدیه ی ۱۰۰ میلیون تومانی شورای پنجم به رتبه ی تک رقمی کشوری در رفسنجان خبر داد.

?به گزارش فیروزه کویر به نقل از روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان عصرامروز دویست وپنجمین نشست شورای اسلامی شهر رفسنجان به ریاست حجت الاسلام والمسلمین #هاشمیان و با حضور اعضای شورای شهر وباهدف بررسی لوایح ارسالی برگزارشد در حاشیه این نشست رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان از اعطای هدیه ی ۱۰۰ میلیون تومانی شورای پنجم به #محمد_شایان_شعبانی رتبه ی دو کشوری در رفسنجان خبر داد.

? حجت الاسلام والمسلمین علی هاشمیان ضمن تبریک ۲۴ ذی الحجه روزبزرگ مباهله با اعلام این خبر افزود : این کار در راستای قدردانی از اهتمام و تلاش دانش آموزجناب آقای محمد شایان شعبانی به جهت ارتقا نام رفسنجان در سطح کشور وبین الملل و ایجاد انگیزه شور و نشاط علمی بیشتر در دانش آموزان جهت کسب رتبه های برتر کشوری در کنکور سراسری انجام می شود.

? وی از دانش اموزان سال آخر متوسطه که برای کنکور ۱۴۰۱ آماده میشوند نیز خواست با تلاش و فعالیت بیشتر حضور رتبه های تک رقمی در سال آینده شاهد باشیم .

?اعضای شورای شهرنیز در این نشست ضمن قدردانی از وی ؛ این موفقیت را به خانواده ایشان تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند .

?شایان ذکر است محمد شایان شعبانی رتبه دو کنکور ریاضی را درماراتن کنکور سراسری ۱۴۰۰ کسب نموده است.همچنین شورای پنجم مصوب نمود به دانش آموزان رفسنجانی با رتبه دورقمی کنکور یک سکه تمام بهارآزادی اهدا نماید .

?در ادامه این نشست نامه مربوط به کمک هزینه خرید جهیزیه به نوعروسان و مشارکت در طرح کوثر غدیرنیز مورد بحث وبررسی قرار گرفت ومقررشدبه نیت ۱۴ معصوم مبلغ ۲ میلیارد ریال برای کمک هزینه خرید جهیزیه پرداخت گردد.

?همچنین شورای پنجم از منصور پور میرزایی به دلیل کسب سهمیه در مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۱ توکیو در شهریورماه با اعطای هدیه ی ۵۰ میلیون تومانی در این نشست قدردانی کرد.

?درپایان این نشست پیشنهاد شهرداری رفسنجان مبنی بر نامگذاری بوستان ها ومعابر سطح شهر مورد بحث وبررسی قرار گرفت وبا مصوبه شورای شهر بوستان واقع در بلوار شهید محمدی به نام بوستان #خورشید ؛ بوستان واقع در مصطفی خمینی ۵۵ به نام #محبت ؛ میدان جدید الاحداث محله کریم آباد به نام #سردار_شهید_حاج_علی_محمدی_پور؛ بوستان واقع در خیابان نظام مهندسی به نام #مهندس ؛ پل واقع در بلوار شهیدزینلی به نام #پل_نخل ؛ بوستان واقع در خیابان دکتر حسابی به نام #کارآفرین ؛ بوستان واقع در خیابان شهید میرافضلی به نام #جهاد_دانشگاهی ؛ پل واقع در بلوار زیتون به نام #پل_زیتون و بوستان جدید الاحداث ورودی کرمان به رفسنجان به نام #طلای_سبز نامگذاری شد.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر