فیروزه کویریکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

پیام شهردار صفائیه به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

بسیج شجره طیبه و از الطاف خفیه الهی و لشکر مخلص خداست که پهنای آن به گستردگی تمام مظلومان و ستم دیدگان عالم است.*

 

مهندس کارگرشهردار صفاییه با صدور پیامی هفته بسیج را گرامی داشتند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری، متن این پیام به شرح ذیل است:
«نهاد مقدس بسیج در طول دوران پرافتخار انقلاب اسلامی (دوران هشت سال دفاع مقدس، دفاع از ارزش‌ها، مقابله با معاندان و فتنه گران،و در حوادث گوناگون مثل سیل و زلزله و همچنین بیماری منحوس کرونا) همیشه در صحنه حاضر بوده و به عنوان بازوی توانمند ولایت در مسیر تعالی و پیشرفت کشور تلاش بی وقفه و اثرگذاری داشته است. این نهاد مقدس هم اکنون به عنوان یک الگوی موفق در سایر بلاد اسلامی مورد استفاده قرار گرفته و به همین خاطر مورد غضب و عناد و هجمه مستکبران عالم قرار می‌گیرد.
تفکر و مدیریت بسیجی حلقه گمشده امروز در بخشهای مختلف است. تفکر و مدیریتی که هرجا وارد شده راه را برای حل مشکلات گشوده و افتخار و اقتدار آفریده است. اکنون این الگوی نجات بخش فراروی همگان قرار دارد.
امروز جوانان بسیجی به عنوان پیشبران بیانیه گام دوم انقلاب هم در عرصه سازندگی و آبادانی و هم جهاد تبیینی، نهایت تلاش خود را نموده و دشمن را در رسیدن به اهداف شوم و استکباری خود ناکام خواهند گذاشت.
شهرداری صفائیه با تبریک هفته بسیج به تمام بسیجیان سلحشور شهر شهید پرور صفائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی و جبهه مقاومت و سید الشهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی و تاسی از فرهنگ و تفکر بسیجی و با تربیت پلیس مکتبی در تراز نظام و انقلاب اسلامی در دفاع از ارزش‌ها و حفظ دستاوردهای نظام و آرمان‌های انقلاب از هیچ کوششی دریغ ننموده تا این انقلاب و میراث شهدا توسط سکاندار جانباز و بسیجی فرماندهی معزز کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای عزیز به دست صاحب اصلی اش حضرت بقیه الله اعظم برسد.

علی کارگر یزدی
شهردارصفائیه

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر