فیروزه کویردوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

وانت بارهای عرضه و فروش میوه در رفسنجان ساماندهی می شوند - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

 

?شهردار رفسنجان از ساماندهی وضعیت عرضه و فروش میوه و تره بار توسط وانت بارهای غیربومی با هدف بهبود کسب و کار غرفه داران میدان میوه و تره بار خبر داد.

?به گزارش فیروزه کویر به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رفسنجان، مهندس مجید کهنوجی با اعلام این خبر اظهار کرد: میدان میوه و تره بار رفسنجان نقش مهمی در تامین میوه، تره بار و خشکبار شهروندان دارد و صنف این میدان با زحمات زیاد و رنج فراوان اقدام به خرید غرفه از شهرداری رفسنجان به عنوان سرپناهی جهت کسب و کار خود و خانواده کرده اند.

?شهردار رفسنجان در ادامه تصریح کرد: به زعم غرفه داران در میدان میوه و تره بار، آنچه باعث رکود و کسادی بازار در اصلی‌ترین کانون عرضه میوه‌وتره‌بار شهرستان شده است، عرضه و فروش میوه‌وتره‌بار توسط وانت بارهای سطح شهر است که بایستی برای ساماندهی و مدیریت آن چاره اندیشی کنیم.

?بر پایه این خبر، شهردار رفسنجان صبح امروز به همراه رئیس شورای اسلامی شهر و رئیس کمیسیون عمران و معماری و شهرسازی شورا از میدان میوه و تره بار رفسنجان بازدید و ضمن گفتگوی صمیمانه با غرفه داران، از نزدیک در جریان مطالبات و مشکلات آنها و چگونگی خدمت رسانی آنها به شهروندان قرار گرفت.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر

1 × پنج =