فیروزه کویریکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

شرکت بیش از یک‌هزار معلم رفسنجانی در دوره آموزش قرآن - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

دبیر شورای عالی قرآن شهرستان رفسنجان از برگزاری دوره آموزشی قرآن ویژه معلمان دوره اول و دوم ابتدایی شهرستان رفسنجان خبر داد و گفت: یک‌هزار و ۴۵۰ معلم در این دوره شرکت می‌کنند.

محمدرضا توحیدی‌پور، دبیر شورای عالی قرآن شهرستان رفسنجان از برگزاری دوره آموزشی قرآن ویژه معلمان دوره اول و دوم ابتدایی شهرستان رفسنجان خبر داد و گفت: این دوره از سوی شورای عالی قرآن شهرستان، با حمایت مجتمع مس سرچشمه و همکاری آموزش‌وپرورش، دانشگاه ولیعصر و دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این دوره آموزشی برای نخستین‌بار با حضور اساتید برتر کشور و برای معلمان یک شهرستان در استان کرمان برگزار می‌شود، افزود: در این دوره آموزشی یک هزار و ۴۵۰ معلم شرکت می‌کنند.

دبیر شورای عالی قرآن شهرستان رفسنجان توانمندسازی، به‌روز کردن شیوه تدریس و یکسان کردن نحوه آموزش را از اهداف این دوره آموزشی برشمرد و ادامه داد: در حاشیه این دوره آموزشی برای توانمندسازی مربیان قرآنی ۱۳۵ مؤسسه و خانه قرآن شهرستان نیز دوره آموزشی برگزار خواهد شد. همچنین به منظور آشنایی با روش‌های تدریس علوم قرآنی، دوره آموزشی نیز برای روحانیون رفسنجان برگزار می‌شود.

توحیدی‌پور در پایان گفت: شورای عالی قرآن در راستای اهداف و برنامه‌های زیرساختی و کلی خود این دوره آموزشی را طی دو روز (۲۴ و ۲۵ آذرماه) با حضور مؤلفان کتب قرآن دوره ابتدایی از ساعت ۸ تا ۱۴ در تالار خیام دانشگاه آزاد رفسنجان برگزار می‌کند.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر