فیروزه کویرپنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳

اجرای همزمان بیش از ۵۰ پروژه عمرانی توسط شهرداری رفسنجان - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

اجرای همزمان بیش از ۵۰ پروژه عمرانی توسط شهرداری رفسنجان

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان از اجرای همزمان بیش از ۵۰ پروژه عمرانی در شهر توسط این معاونت خبر داد.

به گزارش فیروزه کویر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری رفسنجان، مهندس سید علی پورباقری اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۵۰ پروژه عمرانی در نقاط مختلف شهر رفسنجان توسط همکاران ما در معاونت شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری در حال اجراست.

وی بیان کرد: این پروژه‌ها شامل احداث بوستان، احداث پارکینگ حاشیه‌ای، احداث فرهنگسرا، عملیات زیرسازی و آسفالت، پیاده‌روسازی و جدول‌گذاری، ساماندهی میدان، اجرای فضای سبز حاشیه‌ای و … هستند.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان با اشاره به اینکه عملیات احداث پنج بوستان در محلات مختلف شهر آغاز شده است، افزود: بوستان شهید گمنام واقع در شهرک یادگار امام، بوستان کوی شهید جهاندیده، بوستان واقع در شهرک اعتماد و بوستان های بلوار شهید نوری و اسماعیل آباد از جمله آن هاست.

مهندس پورباقری در ادامه هم چنین از تکمیل عملیات اجرای ساختمان‌های سازمان سیما، منظر و فضای سبز و حمل و نقل شهرداری یاد کرد و ادامه داد: ساختمان های پلاتو و شهرداری منطقه یک در حال احداث بوده و زورخانه شهید ابراهیم هادی نیز در مرحله مقدماتی قرار دارد.

وی از احداث فرهنگسرای ایثار و شهادت در محله عباس‌آباد و بهسازی سالن اجتماعات گلزار شهدا و تکمیل مقبره های خصوصی آرامستان خبر داد و افزود: کار احداث فرهنگسرا به مساحت ۲۰۰ مترمربع از اردیبهشت‌ماه جاری آغاز شده است.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان، تکمیل عملیات احداث میدان شهید آزادنیا در محله کریم آباد و احداث پارکینگ حاشیه‌ای در بلوار شهید مدرس را از دیگر پروژه‌های مهم در حال اجرای این معاونت برشمرد و گفت: احداث برج عملیاتی در محوطه ایستگاه آتش‌نشانی شماره یک واقع در ایستگاه مرکزی به تمام رسیده که هدف از ساخت آن، آمادگی و تمرین آتش‌نشانهاست.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر