فیروزه کویریکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

برگزاری اختتامیه چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان کرمان - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

به گزارش پایگاه خبری فیروزه کویر باقری مسوول فضای مجازی سپاه ثارالله استان کرمان  در آیین اختتامیه چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان کرمان در شهر سرچشمه رفسنجان

بیان کرد: در این جنگ ترکیبی دشمن رویدادی به‌مدت چهل و هشت ساعت برگزار کردیم و هنرمندان استان مجاهدانه حضور پیدا کرده و به تولید محتوا پرداختند که همه از نخبگان استان هستند. یکی از شاه‌کلیدهای مهم مقابله با عملیات روانی دشمن نهضت تولید محتوای تاثیر گذار شامل محتوای غنی اسلامی و انقلابی در قالب هنر به جامعه است.

وی افزود ۲۶ تیم در این رویداد شرکت کردند که ۱۲ تیم آن تندیس دریافت می‌کنند.

سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان  در آیین اختتامیه چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان کرمان در سینما آزادی شهر سرچشمه رفسنجان گفت رهبر انقلاب از جریانات اخیر به‌عنوان جنگ یاد کردند که عمده آن در فضای مجازی‌است

 سررشته همه جریانات خارج از کشور ازجمله آمریکای استثمارگر و مستکبر و غرب و رژیم صهیونیستی با پشتیبانی آل سعود هستند. اینکه امروز از یک حادثه سوئ استفاده  می‌کنند و در پی ضربه‌زدن به نظام هستند مربوط به امروز و دیروز نیست و تا زمانی که اسلام و حق پابرجاست این فتنه‌ها و آشوب‌ها هم وجود دارد و ما همیشه باید آماده باشیم.

سردار نظری  یکی از دلایلی برگزاری این رزمایش ها تولید محتواست که آن را باید به عملیات تشبیه کنیم و شما سربازان جنگ نرم و به‌نوعی برخی با کارهایی که انجام داده‌اند به ‌عنوان نخبگانی که فرمانده این جریان بزرگ هستید، کارکردن در مقابل تمام حربه‌های دشمن و القائات باطل دشمن در عملیات روانی است.

نظری افزود در این رویداد نمره همه تیم‌ها صد است و از همه این عزیزان که با فکر بلند و علاقه‌ای که به نظام، انقلاب و حاج‌قاسم داشتید و روی به این تولیدات آورده‌اید، قدردانی می‌کنم امروز نیازمان به این تولیدات بیش از پیش احساس می‌شود.

سردار با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری ابراز کرد: ایشان از تولید محتوا به‌عنوان یک نهضت نام بردند و هرچه در این حوزه کار شود سرمایه‌گذاری ارزشمندی برای نسل بعد است. دشمن جوانان ما را نیازسنجی کرده و از جنبه منفی وارد شده است. در حوادث اخیر دیدیم زمانی که نوجوانان و جوانان وارد میدان شدند رفتارشان تاثیرگرفته از همان فضایی بود که دشمن برای‌شان در فضای مجازی و بازی‌ها ایجاد کرده بود و در زمینه تاثیرگذاری بر ذهن و ادراک جوانان دشمن خوب کار کرده در حالی که ما از این حوزه غفلت کردیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اضافه کرد هرچه امروز تولید محتوا کنیم برای آینده نسل جدید اثرگذار خواهد بود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تولید محتوا را سلاح راهبردی و استراتژیک برای جمهوری اسلامی دانست و گفت: اگر امروز سلاح دفاعی، نقطه‌زن و بازدارنده داریم تولید محتوای شما نخبگان هم در همین راستا است که باید هرچه بیشتر انجام و از سوی مسوولان حمایت شوید.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر