فیروزه کویریکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

حمایت قاطع مدیرعامل صندوق بازنشستگی مس از سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان* - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی مس ضمانت صندوق بازنشستگی مس برای سرمایه‌گذاری ۸۶ میلیارد تومانی شرکت کانی مس در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان را مطرح کرد و گفت: بنده سود و بازگشت سرمایه را هم ضمانت خواهم کرد.
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان، جلسه مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان، مدیرعامل صندوق بازنشستگی مس و مدیرعامل شرکت کانی مس در تهران برگزار شد.
در این جلسه مقرر شد مبتنی بر نیازهای شرکت ملی صنایع مس ایران و مجتمع مس رفسنجان ازجمله روکش لاستیک، روغن و ماشین‌آلات معدنی و… سرمایه‌گذاری با تأمین مالی حدود ۸۶ میلیارد تومان از سوی شرکت کانی مس و حمایت و پشتیبانی و ضمانت صندوق بازنشستگی مس در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان شکل بگیرد.
ضمن آنکه نسبت به خرید روغن تولیدشده برای دستگاه‌های شرکت مس همکاری لازم از سوی شرکت ملی صنایع مس ایران صورت گیرد.
بهرامشاهی میرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان از استقبال سرمایه‌داران رفسنجان برای سرمایه‌گذاری مشارکتی با مجموعه مس خبر داد و گفت: در بحث نقدینگی می‌توانیم از این پتانسیل استفاده کنیم.
مهندس حسنی میرعامل صندوق بازنشستگی مس با ذکر این مطلب که هر صنعتی که در منطقه ویژه اقتصادی راه‌اندازی شود، سودده است، اظهار داشت: سه صنعت ماشین آلات سنگین، روکش لاستیک و کلینیک حائز اهمیت بوده و بازار آن هم شرکت مس است و می‌توان گفت از قبل مشتری آماده است.
وی انتقال آب خلیج فارس به رفسنجان و کرمان و عبور آن از جوار منطقه ویژه اقتصادی و اختصاص به این منطقه را از نکات مثبتی دانست که به تأمین آب واحدهای تولیدی می‌انجامد و در خصوص برق نیز احداث نیروگاه ۳۰۰ مگاواتی و ۵۰۰ مگاواتی را در منطقه ویژه اقتصادی از زیرساخت‌های مهم برشمرد.
مهندس حسنی ضمانت صندوق بازنشستگی مس برای سرمایه‌گذاری شرکت کانی مس در منطقه را مطرح کرد و گفت: یک برنامه زمان‌بندی ارائه کنید که بودجه تعریف و خط تولید روکش لاستیک راه‌اندازی شود، ضمن آنکه بنده سود و بازگشت سرمایه را هم ضمانت خواهم کرد.
وی صندوق بازنشستگی و شرکت مس را به‌عنوان اعتبار برای منطقه ویژه دانست و افزود: این موضوع در حوزه مسؤولیت‌های اجتماعی رقم خواهد خورد و صنعت روغن ماشین‌آلات سنگین صنعتی‌ست که مشتری دارد و راه‌اندازی آن موجب می‌شود اشتغال زیادی صورت گیرد.
مهندس حسنی در صحبت‌های خود به وضعیت کشاورزی و تولید پسته شهرستان رفسنجان هم اشاره کرد که با توجه به خشکسالی دچار بحران شده و اظهار کرد: با توجه به آمار بیکاری، سرقت‌ها و سایر معضلات اجتماعی که از محل بیکاری ایجاد می‌شود باید نسبت به ایجاد اشتغال ورود کرد، بنابراین برای راه‌اندازی این طرح از لحاظ مالی نگرانی نداشته باشید و کانی مس با هدف درآمد و منابع پایدار حمایت لازم را خواهد کرد.

*?️روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان*

اخبار منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان را در آدرس زیر دنبال کنید
????????????????

www.rsez.ir

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر