فیروزه کویرپنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳

در راستای توسعه منطقه ویژه رفسنجان و آزادسازی ظرفیت ها صورت گرفت؛ - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

در راستای توسعه منطقه ویژه رفسنجان و آزادسازی ظرفیت ها صورت گرفت؛

حضور دکتر علی اصغر پورمحمدی، مشاور رییس رسانه ملی، در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان

معاون سابق صدا وسیما، مشاور رییس رسانه ملی و مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش  فیروزه کویر به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان؛ دکترعلی اصغر پورمحمدی ، ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های صورت گرفته حضور خودرا در منطقه ویژه رفسنجان در راستای توسعه منطقه و کمک به آزادسازی ظرفیت ها دانست.

روح الله بهرامشاهی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان نیز با بیان اینکه اولین نمایندگی صندوق پژوهش و فناوری صنعت ماشین سازی در منطقه ویژه درحال راه اندازی است گفت: با سهامداری بانک رسالت و معاونت علمی پژوهشی ریاست جمهوری این نمایندگی راه اندازی شده ودرحال فعالیت است

بهرامشاهی اضافه کرد: این صندوق انواع ضمانت نامه ها و با ودیعه کمتر از بانک به خط تولید کمک می‌کند و اگر شرکت دانش بنیان یا خیلی بزرگ باشد مقدار ودیعه نیز کمتر خواهد بود.

وی به مزیت های این صندوق پرداخت و بیان داشت: بعد از یک ماه از پول بلوکه شده میتوان وام با بهره ۲درصد گرفت. همچنین با یک بار ثبت نام در سامانه نیاز به ثبت نام مجدد نیست و با یک تماس میتوان مجدد از خدمات استفاده کرد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با اشاره به اولین بستر سرمایه‌گذاری جمعی در کسب و کار‌های تولیدی و صادراتی با نام حلال‌فاند ایراد کرد: حلال‌فاند با رعایت موازین قانونی و شرعی و با ارائه ضمانت‌نامه‌‌ معتبر از «صندوق‌های پژوهش و فناوری» برای هر پروژه، بستری امن و مطمئن برای سرمایه‌گذاری در کسب و کار‌های مولد (تولیدی و صادراتی) فراهم آورده است.

بهرامشاهی تصریح کرد: سود در حلال‌فاند، سودی معقول و بالاتر از سود بانکی است و بر اساس قرارداد شرعی «فروش اقساطی» قطعی می‌باشد.همچنین طبق ضمانت‌نامه بازپرداخت سود و اصل سرمایه تضمینی است در نتیجه هیچ خطری اصل سرمایه و حتی سود را تهدید نمی‌کند.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر